Hydropeeling

Hydropeeling

 

Hydrabrazja, to połączenie hydropeelingu próżniowego z aplikacją do skóry różnych substancji aktywnych. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Daje natychmiastowe efekty oczyszczenia i odmłodzenia skóry. Zastosowane w zabiegu aktywne substancje dobierane są oddzielnie dla każdego pacjenta, dzięki czemu odpowiadają na indywidualne potrzeby danej skóry, odżywiają ją, poprawiają elastyczność i wygładzają. Hydropeeling to zabieg, który może być przeprowadzony u pacjentów z każdym rodzajem cery, nawet tej najbardziej wrażliwej.

 

Na czym polega ten zabieg?

 

Zabieg hydropeelingu z zastosowaniem technologii Aquapure wykonujemy przy użyciu czterech głowic o działaniu:

  • odmładzającym,
  • oczyszczającym,
  • nawilżającym,
  • antyoksydacyjnym.

Wynikiem hydropeelingu próżniowego jest złuszczenie z powierzchni skóry martwych komórek naskórka. Likwiduje on także różnego typu zanieczyszczenia skóry. Stosowane w zabiegu substancje aktywne przynoszą jednocześnie nawilżenie i odżywienie skóry, a także dają efekt liftingu. Używane w zabiegu preparaty zawierają wysokojakościowe składniki, takie jak przeciwutleniacze, kwas hialuronowy, wyciągi z roślin, czy też peptydy.

Hydropeeling - przebieg zabiegu

 

Hydropeeling Aquapure wykonujemy w 4 etapach:

  • Aquapel - polega na aplikacji trzech różnych preparatów, których skutkiem jest dogłębne oczyszczenie skóry,
  • elektroporacja - to etap odżywienia, czyli aplikacji substancji odżywczych i poprawa mikrokrążenia,
  • mikroprąd - to czas stymulacji tkanek skóry do odnowy, włókna kolagenowe i elastyna regenerują się, wpływając na poprawę struktury skóry,
  • chłodzenie i ogrzewanie skóry - ten ostatni etap, wpływa na poprawę ukrwienia i jeszcze bardziej pobudza procesy regeneracyjne.

Jak często stosować oczyszczanie?

 

Ilość zabiegów hydrobrazji i długość odstępów między nimi może być indywidualna dla każdego pacjenta, dlatego ustala je kosmetolog. Przyjmuje się, że w przypadku skóry w dobrej kondycji, wymagającej jedynie odświeżenie, odżywienia i delikatnego oczyszczenia, wystarczy od 1 do 4 zabiegów. Jeśli skóra jest w gorszym stanie, lekarz może zalecić wykonanie serii 6-8 zabiegów co 10-14 dni.

 

Efekty hydropeelingu

 

Pierwsze efekty hydropeeling są natychmiastowe. Doskonałe rezultaty uzyskujemy po przeprowadzeniu zalecanej przez lekarza serii zabiegów. Skóra staje się rozświetlona, nawilżona i napięta. Następuje zwężenie porów, wygładzenie zmarszczek i poprawa kolorytu cery.

 

Często zdarza się, że pacjenci decydują się na ten zabieg oczyszczania wodą tuż przed ważnym wydarzeniem, ponieważ dodaje blasku skórze jak żaden inny. Poza tym sprawdza się przed wykonaniem makijażu.

 

Ile kosztuje zabieg oczyszczania ?

Koszt zabiegu na cała twarz to 300 zł, twarz+szyja+dekolt to 400 zł. Cena innych partii ustalana indywidualnie.

 

Link do aktualnego CENNIKA ZABIEGÓW ZNAJDUJE SIĘ W PRAWYM GÓRNYM ROKU STRONY GŁÓWNEJ.