PL

O nas

Poznaj Klinikę urody

Klinika Dobosz - jest firmą rodzinną współpracującą ze  specjalistami różnych dziedzin medycyny, działającą wiele lat w Trójmieście.  Znaczącym obszarem naszej działalności jest medycyna estetyczna.  Korekta urody  poprawia jakość życia, stanowiąc jeden z elementów definicji zdrowia człowieka.

 

Wysoką jakość naszych usług chcemy zaoferować mieszkańcom i gościom  rejonu Darłówka -  pięknego miejsca na polskim wybrzeżu  o szczególnym dla nas znaczeniu.  Mamy nadzieję, że lokalizacja, profesjonalizm zespołu,  zakres oferowanych usługi wykonywanych z zastosowaniem najnowszego specjalistycznego sprzętu spełnią Państwa oczekiwania.

 

Nasz zespół:

Laura Karpowicz - jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu w Szczecinie, na którym zdobyłam tytuł magistra kosmetologii. Ciągle staram się pogłębiać swoją wiedzę i poznawać nowe technologie. W codziennej pracy kładę nacisk na profesjonalizm oraz miłą i przytulną atmosferę. 

Lek. Oksana Baryska – w 2019 roku ukończyłam studia na kierunku lekarskim Bukowińskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Czerniowcach. W 2020 roku nostryfikowałam dyplom na
Wydziale Lekarskim Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Staż podyplomowy odbyłam w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jestem w trakcie
specjalizacji z Medycyny Rodzinnej. W 2023 roku ukończyłam kursy z Medycyny Estetycznej w Centrum Szkoleniowe OLLIE w Warszawie. Aktywnie interesuje się medycyną regeneracyjną i estetyczno-naprawczą, ciągle rozwijam umiejętności praktyczne i teoretyczne biorąc udział w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Galeria Zdjęć