Modelowanie sylwetki

Lifting bez skalpela

 

Zabieg naszym urządzeniem VENUS LEGACY to bezpieczny i bezinwazyjny sposób na odmłodzenie skóry ciała, wyszczuplenie, redukcję cellulitu oraz osiągnięcie ładnej sylwetki. Urządzenie łączy w sobie kilka nowoczesnych technologii - zastosowanie multipolarnej fali radiowej, impulsowego pola magnetycznego, technologii Vari Pulse oraz Real Time Thermal Feedback, co przekłada się na otrzymanie efektu odmłodzenia i uzyskania idealnej sylwetki.

 

Zalety zabiegu:

  • odmłodzenie i ujędrnienie skóry,
  • zniwelowanie wiotkiej, luźnej skóry,
  • redukcja cellulitu, 
  • redukcja tkanki tłuszczowej.

 

Jak przebiega zabieg ?

 

Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań, przypomina przyjemny masaż, trwa w zależności od okolicy zabiegowej od 10 do 60 minut, jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Natłuszczona głowica przesuwana jest w obszarze zabiegowym za pomocą okrężnych ruchów. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie skóry. Bezinwazyjne zabiegi urządzeniem Venus Legacy przynoszą najlepsze efekty jeśli wykonywane są w serii.

 

Zalety urządzenia

  • zabieg całoroczny
  • przywrócenie skórze jędrności i elastyczności
  • widoczne odmłodzenie
  • poprawa wyglądu skóry z bliznami pourazowymi, pooperacyjnymi oraz potrądzikowymi

 

 

Na twarz - bezinwazyjny lifting twarzy

Zabieg urządzeniem Venus Legacy można wykonać również na twarz. Zastosowanie tej technologii na twarz daje wyjątkowy efekt wygładzenia zmarszczek i napięcia skóry. Zabieg skraca włókna kolagenowe oraz stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Taki proces odnowy skóry daje efekty bezinwazyjnego liftingu twarzy.

Już po kilku zabiegach obserwujemy poprawę owalu twarzy, mocniejsze zaznaczenie linii podbródka, eliminację obrzęków i zasinień pod oczami oraz spłycenie zmarszczek.

 

 

Na ciało - redukcja cellulitu

Obok doskonałych efektów zastosowania technologii na twarz, zabieg znany jest ze skutecznej redukcji cellulitu. Powstaje on, gdy dochodzi do nierównomiernego rozkładu tkanki tłuszczowej pod skórą. Najczęściej występuje na pośladkach, udach i brzuchu, czyli miejscach, gdzie naturalnie tkanki tłuszczowej jest nieco więcej.

Cellulit, często nazywany niepoprawnie cellulitisem, najczęściej występuje u kobiet, a za jego powstanie odpowiedzialne są przede wszystkim wahania w ich gospodarce hormonalnej. Urzadzenie rewelacyjnie radzi sobie z tego typu niechcianym tłuszczem. Nie tylko daje efekt wyszczuplenia sylwetki, ale też zwiększa elastyczność i napiętość skóry w tych okolicach. Po serii 8-10 zabiegów w odstępach co 10-21 dni cellulit znika, a skóra ponownie jest gładka i wygląda bardzo estetycznie.

 

 

Link do aktualnego CENNIKA ZABIEGÓW ZNAJDUJE SIĘ W PRAWYM GÓRNYM ROKU STRONY GŁÓWNEJ.